Satelit Dukla - 1.turnaj

autor: Jan Šritter 29.10.2018 archiv

Začal, kulatý, XXII. ročník satelitu Dukla. Všech loňských 10 družstev pokračuje ve společném sportování. Avšak nesmírně pozitivním rysem je, že se v týmech začínají objevovat i nové tváře.

Skupiny byly rovnoměrně rozděleny dle loňských výsledků, síly tak byly optimálně vyrovnané. Ve skupině "A" zvítězili Neježci (ikdyž se dvěma remízama) a trochu překvapivě A je to (se třema remízama). V "béčku" si respekt zjednali Ježci a zvítězili bez ztráty jediného setu, druhá skončila přesvědčivě Archa.

Ve finále se nakonec znovu střetli Ježci s Archou a tak jednoznačné jako ve skupině už to rozhodně nebylo. Přestože Ježci deklasovali v prvním setu Archu 25:16, tak jim zřejmě došel dech a druhý set odevzdali. Boj do posledního míče tak provázel tie-break, který vyzněl 15:13 pro Ježky a ti tak slaví první vítězství.

Expodhoráci 1           1 X

Příště se hraje 10.11., službu má Problém (8:30), ostatní 9:00 (hraje se 9:15). Přispat si mohou, díky rozlosování, Ježci a Neježci (10:30) protože jejich první účinkování na turnají začíná až třetím zápasem ve skupině.